Home ShowBiz Roberti e thotë copë, ja me cilën nga femrat shqiptare do të ndante me dëshirë karantinën
Roberti e thotë copë, ja me cilën nga femrat shqiptare do të ndante me dëshirë karantinën
0

Roberti e thotë copë, ja me cilën nga femrat shqiptare do të ndante me dëshirë karantinën

0
0

Kjo femër shqiptare është e preferuara e Robertit për të ndarë karantinën

Këngëtari Robert Berisha ka qenë i izoluar për një periudhë 14 ditore në konviktet e studentëve në Prishtinë, ndërsa tashmë është izoluar në shtëpinë e tij.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Krejt ka pak” dhe ka treguar se me cilën prej femrave të shoëbizit do të donte të ishte i izoluar.

Këngëtari ka përmendur menjëherë këngëtaren Rita Orën me të cilën do të qëndronte me dëshirë në karantinë.

Ai tha se Rita është shumë pozitive, gazmore dhe është e jona duke nënkuptuar që është një vajzë kosovare.

Kujtojmë se këngëtari u izolua në konvitet e studentëve në Prishtinë menjëherë pasi u kthye nga New York dhe fatmirësisht pasi testit rezultoi negativ.

View this post on Instagram

Flm per foto oooo @mentorsylejmanii 🤓

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/ByNPaHLnAZo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BlX2vsXF7mA/