Home ShowBiz Duke ushqyer Kridin, Elgiti poston foton më të bukur me të birin
Duke ushqyer Kridin, Elgiti poston foton më të bukur me të birin
0

Duke ushqyer Kridin, Elgiti poston foton më të bukur me të birin

0
0

Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër të një djali disa ditë më parë.

Moderatorja e dha vetë lajmin për ardhjen në jetë të vogëlushit dhe së fundmi e kemi parë të postojë herë pas here foto shumë të veçanta pranë tij.

Këtë herë është Elgiti që ka postuar në instagram një foto ku pozon bashkë me djalin të cilin e mban në duar teksa po e ushqen.

Ata kanë pozuar në një foto shumë të veçantë bardh e zi, e cila është pëlqyer shumë nga fansat dhe miqtë e Elgitit të cilët e kanë konsideruar si një prej fotove më të bukura të tij.

View this post on Instagram

🍼🍼

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on

Link: https://www.instagram.com/p/CBgQi_tjT1f/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBA4WK-JIr0/