Home ShowBiz Vajza e ish deputetes djeg rrjetin, foto të nxehta me bikini
Vajza e ish deputetes djeg rrjetin, foto të nxehta me bikini
0

Vajza e ish deputetes djeg rrjetin, foto të nxehta me bikini

0
0

Ada Deda vajza simpatike e ish deputetes Albina Deda numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas herë foto dhe video të ndryshme.

Atë e shohim vazhdimisht me foto mjaft joshëse ku ekspozon format e saj perfekte.

Së fundmi Ada ka postuar disa foto me bikini dhe duket më në formë se kurrë.

Ajo pozon në një fushë tenisi ndërsa me në palë bikini ngjyrë bojëqiell dhe një palë të kuqe.

Ada ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe miqve të saj, të cilët i kanë komplimentuar dhe pëlqyer foto e saj.

View this post on Instagram

Come w me🎈

A post shared by ADA (@adadedaa) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCDoUi7Acdg/

View this post on Instagram

🦋

A post shared by ADA (@adadedaa) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCBBqRagk_s/

View this post on Instagram

Don’t play nice, play real. 🧩

A post shared by ADA (@adadedaa) on

Link: https://www.instagram.com/p/CB_jyxPgoiV/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBgliy6j07j/