Home ShowBiz Ameli qorton të ëmën, as që ju shkon ndërmend çfarë i thotë Miriamit
Ameli qorton të ëmën, as që ju shkon ndërmend çfarë i thotë Miriamit
0

Ameli qorton të ëmën, as që ju shkon ndërmend çfarë i thotë Miriamit

0
0

Miriam dhe Albani janë bërë tashmë prindër të dy fëmijëve, vajzës Ameli dhe djalit Duam.

Ata i shohim shpesh të ndajnë me fansat dhe ndjekësit në instagram foto shumë të këndshme familjare ku pozojnë së bashku me fëmijët.

Këngëtarja ka pozuar së fundmi një foto ku shfaqet në timon, ndërsa tregon një bisedë të shkurtër që ka bërë me Ameli.

Miriam e pyet të voglën e saj nëse e ka lidhur rripin e sigurimit dhe vogëlushja pohon, por vë re që e ëma nuk e ka lidhur.

“Zemër e lidhe rripin e sigurimit”. “Po mami por ti se ke lidhur”, shkruan Miriami krahas fotos ku pozon në timon dhe ku sapo ka marrë një vërejtje nga e bija e cila I ka vënë në dukje se duhet të lidhë rripin e sigurimit.

Link: https://www.instagram.com/p/CCJKbg2lito/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4pc3X3ligU/