Home ShowBiz Me pushime në jug të vendit, Lei Kraja djeg rrjetin me foto e video të nxehta
Me pushime në jug të vendit, Lei Kraja djeg rrjetin me foto e video të nxehta
0

Me pushime në jug të vendit, Lei Kraja djeg rrjetin me foto e video të nxehta

0
0

Moderatorja Lei Kraja ka nisur së fundmi pushimet në jug të vendin, nga ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video me bikini.

Lei e ka mbushur instagramin këto ditë plot me foto joshëse ku e shohim të pozojë me disa lloje bikinish të cilat e tregojnë si gjithmonë në superformë.

Lei ndodhet në këto pushime me mikeshat e saj dhe duket që po argëtohet pafund, teksa poston foto dhe video ku shfaqet joshëse.

Pas mbylljes së sezonit të “E diell” në “Top Channel”, moderatoren e kemi parë vetëm në plazh ku po pushon pas një sezoni të gjatë duke shfrytëzuar në maksimum ditët me diell.

View this post on Instagram

😃 #blessed

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Link: https://www.instagram.com/p/CC5v0lGBHi6/

Link: https://www.instagram.com/p/CC4E7FrBgN4/

View this post on Instagram

Love is a …. complete the blank ⬇️ ❤️

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Link: https://www.instagram.com/p/CC3ZrrZhfgA/

 

View this post on Instagram

Temperatures are high 🌡

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Link: https://www.instagram.com/p/CC3XvbYhMY7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCY2Nh1h2ev/