Home ShowBiz Kur nuk ju zë gjumi, veproni si Luana, ja çfarë bën ajo në 4 të mëngjesit
Kur nuk ju zë gjumi, veproni si Luana, ja çfarë bën ajo në 4 të mëngjesit
0

Kur nuk ju zë gjumi, veproni si Luana, ja çfarë bën ajo në 4 të mëngjesit

0
0

Moderatorja Luana Vjollca është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të një bashkëpunimi që pritet të sjellë shumë shpejt me këngëtarin e njohur Jay Santos.

Kënga do të jetë spanjisht dhe shqip dhe sigurisht që pritet të jetë hiti i kësaj vere.

Lajmin e dha vetë Luana e cila udhëtoi gjithashtu drejt Spanjës me ekipin e saj për të realizuar xhirimet e këngës.

Ndërkaq këngëtarja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat dhe miqtë jo vetëm projektet e saj, por edhe momente nga përditshmëria.

Moderatorja ju ka treguar fansave se kur nuk e zë gjumi del për vrap, ashtu siç ndodhi mëngjesin e sotëm, kur pak pas orës 4, ende pa zbardhur Luana vendosi të dalë për vrap.

E Pasi ka vrapuar për gati një orë, Luana ka vendosur që në orën 6 të mëngjesit të shtrihet për gjumë duke ju thënë njëkohësisht mirëmëngjes dhe natën e mirë të gjithëve.

Link: https://www.instagram.com/luanavjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3zgDVzHeP4/