Home Tag "luana"

Luana firmos suksesin e rradhës, këtë herë me një surprizë nga YouTube

0
Luana Vjollca është vlerësuar nga YouTube me “Silver Play Button”, një atribut që jepet për personat që arrijnë 100 mijë subscribers në kanalin e tyre. Moderatorja ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sidomos me rubrikën “After Party”, çka ka bërë që të rriten ndjeshëm personat që e ndjekin në kanalin e saj. Ajo ka postuar […]

Me flokët ngjyrë rozë, Luana befason me ndryshimin e papritur

0
Moderatorja Luana Vjollca rrallë ndodh që të ndryshojë look të paktën sa i takon ngjyrës së flokëve. Atë e kemi parë gjithmonë bionde dhe kryesisht me flokë të gjata. Moderatorja mund të ketë ndryshuar vetëm modelin e flokëve, por ngjyra ka qenë prej kohësh bionde. Por së fundmi ajo ka vendosur të befasojë fansat duke […]

Seks te zjarrtë apo dashuri më përqafime, ja çfarë preferon Kiara Tito

0
Moderatorja Kiara Tito ka qenë e ftuara e rradhës në rubrikën “After Party” të Luana Vjollcës. Kiara është vënë si të gjithë personazhet e tjerë përballë pyetjeve pikante të cilat ja drejtonte mikja e saj Liesa Haxhiasllani. Kiara ka zbuluar se aktualisht është single, ndërsa lidhur me dasmën nuk mundi dot të gjedhë midis një […]

Jo më bionde, Luana ndryshon look dhe nuk do ta besoni si duket

0
Atë e kemi parë gjithmonë bionde me flokë të gjata, por duket se edhe ngjyra çokollatë i flokëve i duket shumë mirë. Moderatorja Luana Vjollca u shfaq të shtunën në “Shiko kush luan” e maskuar si Jennifer Lopez. Ajo veshi jo vetëm fustanin e famshëm Versace, por imitoi gjithashtu modelin dhe ngjyrën e flokëve të […]

Maskohet si Jennifer Lopez, ja çfarë shkruajnë mediat e huaja për Luanën

0
Mbrëmjen e së shtunës në spektaklin “Shiko kush luan”, Luana Vjollca vendosi të shfaqet si Jennifer Lopez duke veshur fustanin e famshëm Versace Jungle që këngëtarja veshi në sfilatën e Versace. Përveç fustanin, Luana imitoi gjithashtu grimin dhe modelin e saj të flokëve. Ky look i saj duket se tërhoqi vëmendjen edhe të mediave ndërkombëtare. […]