Home Aktualitet Këngëtari shqiptar në zi, ndahet nga jeta i ati i tij
Këngëtari shqiptar në zi, ndahet nga jeta i ati i tij
0

Këngëtari shqiptar në zi, ndahet nga jeta i ati i tij

0
0

I ati i këngëtarit të njohur Shkëlzen Jetishi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari me anë të një statusi në Facebook dhe instagram ku me një foto pranë të atit njofton largimin e tij nga jeta.

“Sot u nda nga ne, babai ynë Sokol Jetishi”, shkruan ai krahas fotos, ndërsa miq dhe familjarë të tij i kanë dërguar mesazhe të shumta ngushëllimi për të atin.

shkelzen jetishi

Link: https://www.facebook.com/shkelzen.jetishi.5

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_aHqGNlBQR/