Home ShowBiz Evi Reçi poston prapaskenat e emisionit, do të qeshni me lot
Evi Reçi poston prapaskenat e emisionit, do të qeshni me lot
0

Evi Reçi poston prapaskenat e emisionit, do të qeshni me lot

0
0

Moderatorja Evi Reçi ka mbyllur ditën e djeshme sezonin e emisionit “Vizioni i pasdites” në “Vizion plus”.

Ajo ka njoftuar publikun se do të rikthehet sërish në muajin shtator dhe përveç kësaj ka postuar gjithashtu edhe disa nga prapaskenat më të veçanta të sezonit që sapo mbylli.

“Një vit që nuk do të harrohet kurrë. Faleminderit për këtë sezon të mrekullueshëm, por edhe shumë sfidues. Një staf i jashtëzakonshëm për të sjellë tek ju një emision cilësor. Ps: Unë e di që i doni prapaskenat, kështu që ja tek i keni”, shkruan ajo krahas videos ku tregon disa nga momentet më argëtuese gjatë punës së saj të përditshme.

Link: https://www.instagram.com/p/CDUHChrn-lt/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAa1KEtHSYG/