Home ShowBiz Ekspozon format me bikini, Rina djeg rrjetin me foto të nxehta
Ekspozon format me bikini, Rina djeg rrjetin me foto të nxehta
0

Ekspozon format me bikini, Rina djeg rrjetin me foto të nxehta

0
0

Këngëtarja Rina Balaj është duke shijuar ende pushimet së bashku me partnerin e saj reperin Sin Boy.

Atë e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk i kursen fotot me bikini ku ekspozon format e saj.

Në disa foto të postuara së fundmi, Rina shfaqet me një palë bikini me lule e ngjyra të ndezura, ndërsa ekspozon të pasmet.

Ajo shfaqet në super formë, ndërsa po shijon rrezet e diellit ndërsa shkruan se vera ende nuk ka mbaruar, ndërsa në disa foto të tjera e konsideron veten një roje bregdetare.

Reperja ka marrë shumë komente nga miq dhe fansa të cilët nuk i kanë kursyer komplimentat për Rinën.

View this post on Instagram

The summer ain’t over yet 🧚🏼‍♂️

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFP4urnFMk7/

View this post on Instagram

Guardian of the sea

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFFRiZDFYKI/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDJUqORlf82/