Home ShowBiz “Shiko kush luan” thyen rekorde shikueshmërie në YouTube
“Shiko kush luan” thyen rekorde shikueshmërie në YouTube
0

“Shiko kush luan” thyen rekorde shikueshmërie në YouTube

0
0

Është përfolur si emisioni më i shumëpritur nga publiku dhe kjo gjë shihet shumë qartë. „Shiko kush luan“ me autore dhe moderatore Luana Vjollcën është duke thyer shifra rekorde klikimesh në YouTube.

Ka vetëm dy ditë që emisioni është bërë publik në kanalin zyrtarë në YouTube të Top Channel dhe emisioni ka arritur të kapë 770,527 klikime.

Për këtë sukses ka folur edhe vet autorja e emisionit duke postuar një foto të klikimeve në Instagram dhe duke falenderuar të gjithë përsonat që e ndjekin dhe e mbështesin.

Kujtojmë gjithashtu që çdo ditë në kanalin zyrtarë të YouTube “Luana Vjollca – Channel” do të këtë intervista të shkurtra nën titullin “After Party” me të gjithë të ftuarit të emisionit.

Luana ka premtuar që ky vit do të jetë i mbushur plot me surpriza dhe duke njohur atë presim me padurim surpriza e rradhës që ka përgatitur.

https://www.instagram.com/p/CFsdc74Hhak/

Link: https://www.instagram.com/p/CFsdc74Hhak/

https://www.youtube.com/watch?v=4N2hJCnYhhQ

Link: https://www.youtube.com/watch?v=4N2hJCnYhhQ

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CFnLZuVnFCn/