Home ShowBiz Arbana bëhet sërish nënë, Eduardi poston foton më të bukur me të birin në krahë
Arbana bëhet sërish nënë, Eduardi poston foton më të bukur me të birin në krahë
0

Arbana bëhet sërish nënë, Eduardi poston foton më të bukur me të birin në krahë

0
0

Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj sapo u bënë prindër.

Njoftimin e dha vetë rregjisori i cili ka postuar në instagram një foto ku pozon me të birin në duar.

“Lindi dielli”, shkruan ai krahas fotos më të bukur ku shohim tqë ka marrë urime pafund nga miq, fansa dhe kolegë.

Ky është fëmija i parë i Eduardit dhe i dyti për Arbanën e cila ka një djalë nga martesa e parë.

Arbana dhe Eduardi janë në një lidhje prej kohësh dhe lajmin për shtatëzaninë e dha vetë Arbana në ditën e saj të lindjes që përkonte me ditën e lindjes së Eduardit.

View this post on Instagram

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/CGhSwV9nAFL/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3XsV4qgps4/