Home ShowBiz Me një surprizë të bukur, Xhemi niset drejt Arbanës dhe të birit
Me një surprizë të bukur, Xhemi niset drejt Arbanës dhe të birit
0

Me një surprizë të bukur, Xhemi niset drejt Arbanës dhe të birit

0
0

Arbana Osmani është bërë nënë e një djali mëngjesin e sotëm.

Lajmin e dha vetë Eduardi me një foto ku mbante në duar të birin, të cilin kanë vendosur ta quajnë me emrin e veçantë Diell.

Xhemi ndërkaq ka vendosur të shkojë drejt Arbanës me një dhuratë speciale, një arush gjigand me të cilin ka vendosur të surprizojë miken e saj.

Ajo shihet tejet e emocionuar teksa krahas fotos shkruan: “Me Luken drejt Diellit”, ndërsa bën tag mikeshën e saj Arbanën dhe partnerin e saj Eduardin, të cilët u bënë prindër të një djali.

Link: https://www.instagram.com/p/CGhx3VcgLzj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-fg2HEgEwk/