Home ShowBiz 6 vjetori i vajzës së Ledina Çelos, këngëtarja organizon një super festë
6 vjetori i vajzës së Ledina Çelos, këngëtarja organizon një super festë
0

6 vjetori i vajzës së Ledina Çelos, këngëtarja organizon një super festë

0
0

Vajza e Ledina Çelos feston sot 6 vjetorin e lindjes dhe këngëtarja organizoi  një super festë në ambjentet e shtëpisë.

Mes tullumbacesh, dhuratash dhe momentesh argëtuese në familje, Ledina ka treguar me detaje disa nga çastet më të bukura nga festa ku vogëlushja duket shumë e lumtur teksa hap dhuratat që ka marrë për ditëlindje.

“Ardhja jote në jetë i kapërceu limitet e lumturisë. Edhe 100 u bëfsh Periana”, shkruan Ledina krahas disa fotove të vogëlushes fillimisht fëmijë dhe më pas në ditët e sotme.

Këngëtarja ka marrë me qindra urime nga fansa dhe miq të saj të cilët e kanë uruar vogëlushen për shumë vite të lumtura.

Link: https://www.instagram.com/ledinacelo/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CE3uQTvJRPu/