Home ShowBiz U nda pas 10 vitesh martesë, aktorja e njohur del zyrtarisht me të dashurin e ri
U nda pas 10 vitesh martesë, aktorja e njohur del zyrtarisht me të dashurin e ri
0

U nda pas 10 vitesh martesë, aktorja e njohur del zyrtarisht me të dashurin e ri

0
0

Megan Fox dhe bashkëshorti i saj Brian Austin Green u vunë pak kohë më parë në qendër të vëmendjes.

Ata i dhanë fund raportit të tyre pas 10 vitesh martesë dhe tre fëmijëve së bashku.

Aktorja ndërkaq duket se e ka lënë pas krahëve martesën dhe prej disa muajsh tashmë është në një lidhje me këngëtarin e njohur Machine Gun Kelly.

Lidhje e tyre u zbulua pak kohë më parë kur ata u kapën mat nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe më pas dolën publikisht në rrjetet sociale.

Megjithatë kjo është hera e parë që ata dalin zyrtarisht në publik si çift.

Megan dhe partneri i saj janë shfaqur bashkë në tapetin e kuq të “American Music Aëard”, ku kanë pozuar në krahën e njëri tjetrit.

Megan është shfaqur e veshur me një fustan jeshil e errët, ndërsa këngëtari me një kostum të bardhë krejt unik.

Dyshja duken mjaft këndshëm nën shoqërinë e njëri tjetrit, ndërsa kanë marrë komplimenta të shumtë nga fansat dhe miqtë.

megan

Link: https://www.instagram.com/p/CH6XSS0JA1F/

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/5LZBFMe7C3c