Home ShowBiz Pas emisionit, Isli e mbyll Orin brenda në studio, nuk do ta besoni çka ndodhur
Pas emisionit, Isli e mbyll Orin brenda në studio, nuk do ta besoni çka ndodhur
0

Pas emisionit, Isli e mbyll Orin brenda në studio, nuk do ta besoni çka ndodhur

0
0

Isli Islami dhe Ori Nebiaj prej vitesh janë kolegë dhe miq shumë të mirë me njëri tjetrin.

Prej vitesh ata të dy drejtojnë “Wake up” në “Top Channel” dhe shpesh herë i shohim të ndajnë momente të ndryshme nën shoqërinë e njëri tjetrit si brenda ashtu edhe jashtë pune.

Këtë herë Isli ka menduar që ti punojë një reng Orit duke e kyçur me çelës në studio, teksa i tund çelësin nga ana tjetër e xhamit.

“Nëse se kuptoni kur ju them e kam kolegun më të mirë në botë, e kisha qarë me lot tavolinën kur e lava dhe mendoi të më mbyllte në studio”, shkruan Ori në videon e postuar në instagram ku Isli duket se për diçka ka vendosur që ta dënojë Orin.

Këtë video e ka postuar fillimisht Isli i cili krahas videos shkruan: “Pa shumë llafe”, ndërsa shohim komente dhe të qeshura pafund nga ana e miqve dhe ndjekësve të tij.

Link: https://www.instagram.com/ori_nebijaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHZ7nwHLEqm/