Home ShowBiz Thyen rekorde klikimesh edhe në YouTube emisioni Përputhen
Thyen rekorde klikimesh edhe në YouTube emisioni Përputhen
0

Thyen rekorde klikimesh edhe në YouTube emisioni Përputhen

0
0

Që në fillim të nisjes së emisionit në Top Channel, u vu re që tematika e emisionit tërhoqi shumë vëmendjen e publikut. Duke e kthyer kështu emisionin Përputhen në një nga emisionet më të ndjekura.

Kjo shihet qartë jo vetëm nga rekordi i shikueshmërise në kohë reale por edhe në klikimet e YouTube.

Ditën e sotme Përputhen ka shenuar rekordin në YouTube, duke arritur kështu 100 milion për dy muaj trasmetim.

Një sukses shumë i madhe për autorët e emisionit dhe për pjesmarrësit.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=ueSFlgOu5Rw

Link & burimi i fotos:  https://youtu.be/AqyfiY_rJfo