Home ShowBiz Konfirmon lidhjen me moderatoren, aktori i famshëm bën deklaratën e papritur
Konfirmon lidhjen me moderatoren, aktori i famshëm bën deklaratën e papritur
0

Konfirmon lidhjen me moderatoren, aktori i famshëm bën deklaratën e papritur

0
0

Kohët e fundit në media kanë qarkulluar zërat për një romancë midis aktorit të njohur turk Can Yaman dhe moderatores së njohur Diletta Leotta.

Aktori ka qenë për gati një javë më Romë dhe revista e famshme “Chi”, zbuloi disa foto të çiftit duke u puthur.

Më pas aktori si për t’ju thënë mediave se nuk ç’ju duhet me jetën e tij, postoi një status ku shkruante: “Punë për mua pikë”

Ndërsa së fundmi me statuset e postuara në instagram i ka hedhur edhe më shumë benzinë zjarrit.

“Pavarësisht shiut, qielli i Romës vjen erë ëndrrash” , shkruan ai në një status në instagram, ndërsa disa foto e video më pas i shoqëron me këngë dashurie në gjuhën italiane.

Me këto postime e deklarata, duket sikur aktori dëshiron ti japë edhe më shumë motiv mediave për të folur lidhur me jetën e tij private dhe thashethemeve për lidhjen me modelen italiane.

can yaman

Link: https://www.instagram.com/canyaman/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwXPUeFBshV/