Home ShowBiz Zëri pozon me motrën dhe nuk mund të kishte foto më të bukur se kjo
Zëri pozon me motrën dhe nuk mund të kishte foto më të bukur se kjo
0

Zëri pozon me motrën dhe nuk mund të kishte foto më të bukur se kjo

0
0

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë.

Dy ditë më parë ata sollën në jetë një vajzë të cilën vendosën ta quajnë Bota.

Vogëlushja erdhi në shtëpi një ditë më parë ku e priste një super surprizë dhe vëllai i saj i madh Zëri.

Në profilin e tij në instagram që menaxhohet nga Elita, shohim foton e parë të vogëlushin me motrën e porsalindur.

Zëri ka buzëqeshur para kamerës i lumtur, ndërsa vogëlushja është e shtrirë pranë vëllait dhe po fle.

“Motra ime, Bota Gjikolli”, shkruhet krahas fotos ku motër e vëlla pozojnë për herë të parë bashkë.

Lajmin për ardhjen në jetë të vogëlushes e dha vetë Elita e cila me vogëlushen në duar, njoftoi se tashmë familja e tyre u kompletua dhe se janë më të lumtur se kurrë për këtë dhuratë speciale.

zeri, Bota

Link: https://www.instagram.com/p/CMCsor-B7uP/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJRSlsiB02V/