Home ShowBiz Flet për të ëmën e ndjerë, Melinda Ademi nuk i përmban lotët në mes të studios
Flet për të ëmën e ndjerë, Melinda Ademi nuk i përmban lotët në mes të studios
0

Flet për të ëmën e ndjerë, Melinda Ademi nuk i përmban lotët në mes të studios

0
0

Reperja Melinda Ademi ka qenë e ftuar së fundmi në ‘Ndrrimin e Natës’ ku ka ndarë detajet më të fundit të jetës së saj.

Reperja u shpreh se kjo periudhë nuk ka qenë më e mira për të por është munduar të qëndrojë e fortë para të gjithë sfidave.

Melinda Ademi ka folur për herë të parë për nënën e saj të ndjerë, e cila ndërroi jetë në mars pas një beteje të gjatë nga kanceri.

‘U mërzit shumë, ndoshta e ka ditur që ka me shkuar dhe nuk ka dasht. Ka dasht me nejt, me na pa tu u rrit dhe as nuk u bo gjyshe. shkoi shumë herët me 50 vjet. Kisha pas qejf me e kthyer dhe njëherë, por ka qenë e shkrume ashtu’, tregoi mes lotësh reperja.

Ndër të tjera reperja shtoi se i vjen mirë që sado pak, arriti ta shikonte rrugën e saj drejt suksesit.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=45h64rzNllo

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/melindaademi/