Home ShowBiz I dashuri i bën dhuratën e papritur, Tea vazhdon e kujton lidhjen me Beartin
I dashuri i bën dhuratën e papritur, Tea vazhdon e kujton lidhjen me Beartin
0

I dashuri i bën dhuratën e papritur, Tea vazhdon e kujton lidhjen me Beartin

0
0

Tea është një nga emrat më të komentuar në media për shkak të jetës së saj personale.

Tea së fundmi ka marrë një dhuratë speciale nga i dashuri i saj. Ai ka vendosur ti urojë fillimin e punës së saj me një buqetë të madhe me lule.

Ky moment ka qenë mjaft emocionues për Tean e cila gjatë emisionit u shpreh se pavarësisht intimitetit ajo e konsideron njohje dhe jo lidhje.

Ndër të tjera Tea ka folur dhe për marrëdhënien e saj me Beartin ku shprehet se ka zgjatur 6 muaj dhe e konsideron lidhje.

Linku: https://www.instagram.com/tea.trifoni/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CTuUn10oJm_/