Home ShowBiz Ekspozimi i trupit i kushtoi shumë, Billie Eilish i ndodh e papritura me ndjekësit
Ekspozimi i trupit i kushtoi shumë, Billie Eilish i ndodh e papritura me ndjekësit
0

Ekspozimi i trupit i kushtoi shumë, Billie Eilish i ndodh e papritura me ndjekësit

0
0

Artistja Billie Eilish thotë se ka humbur 100,000 ndjekës në Instagram sepse njerëzit nuk pëlqejnë ekspozimin e formave të saj.

Njerëzit ruajnë kujtimet dhe kanë një lidhje. Por është shumë çnjerëzore,’ -tha ajo duke iu referuar fansave që presin që ajo të vazhdojë të veshë rroba të gjera si dikur.

Kohët e fundit, 19-vjeçarja ka ndryshuar stilin e saj, duke eksperimentuar me veshje që tregojnë më shumë format, të tilla si korsetë.

Fotografitë e këngëtares me korse pasuan setin fotografik për British Vogue në maj, ku Billie u shfaq për herë të parë me një stil ndryshe. Por jo të gjitha veshjet e Eilish kanë një qëllim të caktuar, pasi si të gjithë njerëzit nuk mund të mbajë veshur bluza të gjera me mëngë të gjata në temperatura të larta.

“Njerëzit i mbajnë këto kujtime me stilin tim të parë  dhe kanë një lidhje. Por është shumë dehumanizuese,” tha ajo. Unë jam po e njejta dhe nuk ka lidhje vehja.

Linku: https://www.insider.com/billie-eilish-lost-instagram-followers-after-corset-post2021-9

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/billieeilish/