Home ShowBiz E mendonin të zhdukur, këngëtarja zbulon përballjen e frikshme me Covid-19
E mendonin të zhdukur, këngëtarja zbulon përballjen e frikshme me Covid-19
0

E mendonin të zhdukur, këngëtarja zbulon përballjen e frikshme me Covid-19

0
0

Këngëtarja Kelly Price ka ndarë një histori të jashtëzakonshme të shtrimit të saj në spital me Covid duke na thënë në një moment, ajo ishte e vdekur nga ana mjekësore.

Në një moment, ata më humbën. U zgjova disa ditë më vonë dhe gjëja e parë që mbaj mend është ekipi i mjekëve që po qëndronin rreth meje dhe më pyesin nëse e dija se cili vit ishte”, tregoi ajo në një intervistë për TMZ.

Price na thotë se ajo në të vërtetë nuk ishte zhdukur, pavarësisht se disa nga anëtarët e familjes së saj këmbëngulën se ajo ishte zhdukur pa lënë gjurmë. Kelly thotë se ajo u izolua pasi u shërua nga COVID dhe po shmangte familjen e saj, me të cilën thotë se nuk qëndron në mënyrë rutinore në kontakt me të.

Kelly është akoma në oksigjen dhe nganjëherë e kishte të vështirë të fliste me ne, por donte të rrëfente historinë e saj me betejën e vështirë të covid.

‘Unë jam duke ndjekur urdhrat e doktorit tim. Jam në karantinë dhe ndjehem vërtet e lodhur,” shkroi ajo në Instagram. “Dhimbje koke, por nuk jam në spital. Jam mirënjohëse të gjithëve dhe pres që të shërohem sa më shpejtë.’

Linku: https://www.tmz.com/2021/09/26/singer-kelly-price-covid-missing-person/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/mskellyprice/