Home Aktualitet Makina devijon rrugën, çfarë ndodhi me reperin e njohur shqiptar
Makina devijon rrugën, çfarë ndodhi me reperin e njohur shqiptar
0

Makina devijon rrugën, çfarë ndodhi me reperin e njohur shqiptar

0
0

Reperi i njohur Ledri Vula është përfshirë në një incident me makinë dhe shkak është bërë përdorimi i telefonit.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Ledri njoftoi ndjekësit e tij se është përfshirë në një incident rrugor.

Teksa po i jepte makinës ai ka goditur një kosh plehrash.

Rasti i reperit nuk rezultoi në dëme fizike, mirëpo përdorimi i telefonit duhet të theksojmë se jo gjithmonë ka pasoja kaq të lehta.

Kujdes! Mos përdorni telefon kur i jepni makinës-shkruan reperi.

 

Linku: https://www.instagram.com/ledrivula/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CP-jdXNBLHc/