Home Aktualitet Ben Blushi jep dorëheqjen nga drejtimi i Top Channel
Ben Blushi jep dorëheqjen nga drejtimi i Top Channel
0

Ben Blushi jep dorëheqjen nga drejtimi i Top Channel

0
0

Ben Blushi, mësohet se ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i televizionit Top Channel.

Blushi e ka drejtuar këtë televizion që prej vitit 2018, kur u emërua nga Vjollca Hoxha.

‘Duke nisur nga sot nuk do jem më në Top Channel.

Me bindjen se sot po largohem nga një kompani më e shëndetshem, më e besueshme dhe më e madhe në krahasim me atë që gjeta para katër vitesh, ju uroj të gjithëve punë të mbarë. Ben Blushi,’- shkruhet në emailin që Blushi u ka dërguar punonjësve.

Linku:https://www.facebook.com/search/top?q=ben%20blushi

Burimi i fotos:https://www.facebook.com/search/top?q=ben%20blushi