Home ShowBiz Kendall Jenner sfidon motin e acartë, shfaqet me bikini në mes të borës
Kendall Jenner sfidon motin e acartë, shfaqet me bikini në mes të borës
0

Kendall Jenner sfidon motin e acartë, shfaqet me bikini në mes të borës

0
0

Kendall Jenner dhe pse në një moshë relativsht të re ka arritur të kthehet në një nga emrat më me potencë në botën e modelingut.

Së fundmi Jenner ka sfiduar borën me poza të nxehta me bikini.

Ajo ka pozuar me bikini në ngjyrë të zezë në mes të borës ku shfaqet me një palë çizme pellush.

Këtë moment modelja e cilëson si një banjo të ftohtë.

Postimi i saj ka bërë xhiron e rrjetit ku komentet dhe pëlqimet janë të panumërta.

Linku: https://www.instagram.com/p/CY95aP9PzoP/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CY95aP9PzoP/