Home ShowBiz Publikohet video e sherrit, ja çfarë ndodhi mbrëmë në prapaskenat e Fan Club
Publikohet video e sherrit, ja çfarë ndodhi mbrëmë në prapaskenat e Fan Club
0

Publikohet video e sherrit, ja çfarë ndodhi mbrëmë në prapaskenat e Fan Club

0
0

Mbrëmë në Fan Club situata ka degraduar mes konkurrentëve ku ka pasur sherre në prapaskenë.

Ardit Çuni ka vendosur të publikojë një nga momentet e sherrit.

Arditi, Xheisara dhe Arjola shihen teksa diskutojnë me tone të larta.

Shkak për këto diskutime është bërë loja e Donaldit.

Dojnës i ka dalë situata nga duart dhe është dashur që të ndërhyjë Eduart Grishaj në mënyrë që program të vijojë.

Linku: https://www.instagram.com/p/CaA_h9OqbpR/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/bigbrothervip.fanclub/

tags: