Home ShowBiz Së shpejti mami e një vajze, dalin pamjet nga babyshoweri i Kristina Baki
Së shpejti mami e një vajze, dalin pamjet nga babyshoweri i Kristina Baki
0

Së shpejti mami e një vajze, dalin pamjet nga babyshoweri i Kristina Baki

0
0

Modeles Kristina Baki i kanë mbetur dhe shumë pak muaj nga pritja e ëmbël.

Tashmë organizimi i një ‘babyshower-i’ është kthyer në traditë për të gjithë vipat dhe jo vetëm.

Modelja po shijon festën e pritjes së të vajzës mes mikeshave dhe njerëzve më të afërt.

Pamjet e para nga festa madhështore modelja i ka sjellë për ndjekësit në rrjete sociale.

Linku: https://www.instagram.com/kristinabaki/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/kristinabaki/

tags: