Home ShowBiz Efi i organizon surprizën emocionuese, Samiu braktis studion papritur
Efi i organizon surprizën emocionuese, Samiu braktis studion papritur
0

Efi i organizon surprizën emocionuese, Samiu braktis studion papritur

0
0

Efi dhe Samiu janë një nga dyshet e mbetura në program që pritet të dalin çift.

Efi ka organizuar një surprizë të veçantë për Samiun duke e mocionuar gjithë studion.

Pas gjithë këtyre emocioneve të bukura Samiu ka braktisur studion duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Konkurrenti ka pasur probleme me shëndetin dhe kjo është arsyeja që e ka nxjerrë nga studio.

Arjani duket se nuk e beson shumë pëlqimin mes tyre dhe me siguri komentet e tij kanë ndikuar në gjendjen shëndetësore të Samiut.

https://www.instagram.com/p/CcyCUDElqDM/

https://www.instagram.com/p/CcyCj6mFfbJ/

Linku: https://www.instagram.com/p/CcyCj6mFfbJ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/samiiberisha/

tags: