Home ShowBiz Pak nga magjia e projektit, Devis Xherahu paralajmëron hitin e verës
Pak nga magjia e projektit, Devis Xherahu paralajmëron hitin e verës
0

Pak nga magjia e projektit, Devis Xherahu paralajmëron hitin e verës

0
0

Devis Xherahu është një nga artistët më të dashur për skenat shqiptare dhe jo vetëm.

Këngëtari prej vitesh nuk ndalon së sjelluri muzikë të mirë për të gjithë artëdashësit.

Momentet e suksesit në repertorin e tij janë të panumërta dhe Devisi nuk ka ndërmend të ndalojë me kaq.

Këngëtari së shpejti do të vijë me një projek të veçantë muzikor.

Kënga është ritmike dhe me siguri do të bëjë namin në të gjitha klubet gjatë verës.

Më poshtë do të zbuloni pak nga super projekti që pritet të lançohet së shpejti.

Linku: https://www.instagram.com/p/CdS6Vc8tWtC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CdS6Vc8tWtC/