Home Tag "rikthehet"

Veprimi i saj konfirmon gjithçka, Angelina Jolie rikthehet tek ishi

0
Angelina Jolie duket se është rikthyer tek ish burri Jonny Lee Miller. Ajo është parë teksa ka vizituar ishin e saj në apartamenti e tij në Brooklyn. Aktorja shkoi në ndërtesën e ish-burrit të saj në Dumbo të premten në mbrëmje duke mbajtur vetëm çantën e saj Louis Vuitton dhe një shishe të kushtueshme me […]

Së shpejti pjesë e ekranit, Fatma zbulon detajet nga projekti i madh

0
Fatma dhe pse ka më shumë se një vit që është larguar nga ekrani për shkak të ardhjes në jetë të djalit të saj dhe Alfios, Noah. Fëmija nuk ishte i planifikuar dhe si pasojë moderators iu desh që të ndryshonte gjithë rrjedhën e gjërave duke përfshirë dhe projektet që kishte për ekranin. Djali tashmë […]

Atdheu rikthehet në Për’puthen, ja çfarë pritet të ndodhë

0
Atdheu nesër do të rikthehet në Përputhen dhe një gjë të tillë sapo na e konfirmoi autorja Olsa. Kujtojmë se Atdheu u pezullua dhe nuk pati mundësi të sqaronte asgjë. Ende nuk dihet nëse do të kemi një rikthim si konkurrent apo thjeshtë do të vijë për të dhënë verdiktin e tij të fundit mbi […]

Tea rikthehet sërish këtë herë me ide edhe më të qarta

0
Pak ditë më parë Tea Trifoni një prej vajzave që bëri më shumë bujë se kushdo tjetër në “Përputhen” është rikthyer sërish në instagram të cilin tha se ja kishin mbyllur. Ajo ka vendosur gjithashtu që t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave për të sqaruar çdo situatë që ka ndodhur kohët e fundit. Dikush madje e […]