Home ShowBiz A ishin të lumtur! Olti Curri bën deklaratën e fortë për Donaldin dhe Borën
A ishin të lumtur! Olti Curri bën deklaratën e fortë për Donaldin dhe Borën
0

A ishin të lumtur! Olti Curri bën deklaratën e fortë për Donaldin dhe Borën

0
0

Bora dhe Donaldi janë kthyer në kryefjalën e mediave dhe çdo familje shqiptare.

Në çdo vend është e pamundur të mos dëgjojmë të flitet për ta.

Pjesmarrja e tyre në sfilatën e Valdrin Sahitit bëri që rrjeti të gumëzhijë.

Olti Curri ka qenë pjesmarrës dhe ndjekësit kanë shumë pyetje për të.

Një prej tyre e ka pyetur: Olti na trego a ishin të lumtur?

Përgjigjiet epike nga ana e tij nuk kishin si të mungonin.

Po ishin shumë të lumtur me sa pashë unë, Bora me Lori Hoxhën dhe Donaldi me Ylli Limanin.

Linku: https://www.instagram.com/stories/olticurri/2840392079629154359/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/borazemani/