Home ShowBiz Pas rikthimit, Donaldi dhe Bora shfaqen në pushime së bashku
Pas rikthimit, Donaldi dhe Bora shfaqen në pushime së bashku
0

Pas rikthimit, Donaldi dhe Bora shfaqen në pushime së bashku

0
0

Donaldi dhe Bora janë ndër personazhet më të diskutuara kudo në media.

Romanca e tyre e dashurisë ka ndarë shqiptarët në dy kampe.

Një pjesë dhe pse nuk i duan vazhdojnë t’i komentojnë kudo dhe një pjesë tjetër i adhurojnë.

Pas lajmeve të rikthimit dyshja i kanë kaluar disa ditë pushimi së bashku.

Fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit janë më poshtë.

Linku: https://www.instagram.com/donaldveshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/borazemani/

tags: