Home ShowBiz Tjetër krizë në çift! Melisa Lleshi dhe Andi marrin vendimin e fortë
Tjetër krizë në çift! Melisa Lleshi dhe Andi marrin vendimin e fortë
0

Tjetër krizë në çift! Melisa Lleshi dhe Andi marrin vendimin e fortë

0
0

Melisa dhe Andi janë një nga çiftet që kanë mbijetuar më shumë pas daljes nga Për’Puthen.

Ata kanë pasur disa herë krizë në çift e c ila është reflektuar dhe në rrjete sociale.

Së fundmi  dyshja po përjetojnë një tjetër krizë ku kanë fshirë të gjitha fotot dhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Mbetet për tu parë në vazhdim nëse do të kemi një rikthim mes tyre siç ka ndodhur gjithmonë apo romanca mori fund.

Linku: https://www.instagram.com/andi.melisa.love/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/andi.melisa.love/

tags: