Home ShowBiz Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga ceremonia madhështore
Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga ceremonia madhështore
0

Futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga ceremonia madhështore

0
0

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli i ka dhënë fund beqarisë.

Dasma e tij me Dafina Hisenin ka bërë bashkë miq dhe të afërm.

Në një event të tillë të shumta kanë qenë figurat publike nga bota e ekranit, sportit dhe jo vetëm.

Ceremonia ka qenë një miksim i tradicionales dhe modernes duke e bërë këtë moment të paharrueshëm për çiftin dhe të ftuarit.

Pamjet e para nga dasma madhështore futbollisti i ka ndarë në rrjete sociale.

Linku: https://www.instagram.com/azeneli10/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Ce8pabGKk0A/