Home Aktualitet Kourtney Kardashian infektohet me Covid-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore
Kourtney Kardashian infektohet me Covid-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore
0

Kourtney Kardashian infektohet me Covid-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore

0
0

Kourtney Kardashian është infektuar me Covid-19. Lajmi ajo ka vendosur ta ndajë vetë nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale.

Kardashian donte të ndante gjërat më të dobishme që ka mësuar këtë herë. Nga termometri me të cilin ajo është ‘e fiksuar’ deri tek të qenit vokale kur ndjehet e frikësuar.

Këshillat kryesore të Kardashian varionin nga marrja e vitaminave deri te qëndrimi i hidratuar.

Ajo gjithashtu u bëri thirrje lexuesve të mos “kishin frikë të kontaktojnë mjekët që ju besoni ose keni një marrëdhënie me të”, pasi ata “zakonisht janë të lumtur të ndihmojnë”.

Diku tjetër në postim, Kardashian rekomandoi të vendosni vaj menteje në bazën e kafkës tuaj për të lehtësuar mbingarkesën.

Brunja simpatike iu bëri thirrje fansave të flasin dhe të kërkojnë ndihmë nëse është e nevojshme.

Gjendja e saj duket e qëndrueshme nga postimet që shikojmë në rrjete sociale.

Linku: https://pagesix.com/2022/06/23/kourtney-kardashian-battles-covid-19-for-second-time/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/kourtneykardash/