Home ShowBiz Befason Dua, poston foton e rrallë me dedikim të veçantë
Befason Dua, poston foton e rrallë me dedikim të veçantë
0

Befason Dua, poston foton e rrallë me dedikim të veçantë

0
0

Dua Lipa ka befasuar ndjekësit me foton e fundit që  ka postuar në Instagram.

Dua ka vendosur të urojë mamanë e saj për 50-vjetorin e lindjes me disa foto gazmore nga fëmijëria. Në këtë ditë të shënuar, ylli i popit ka publikuar disa momente shumë të bukura dhe të ndjera për të.

Në postimin e saj Dua shkruan: “Gëzuar ditëlindjen e 50-të nëna ime e mrekullueshme, Mbretëresha ime”.

Dua do të vizitojë  Tiranën në fund të gushtit, gjatë zhvillimeve të festivalit Sunny Hill ku dhe do të performojë disa nga hitet më të suksesshme.

Linku: https://www.instagram.com/p/CfV76uysPAu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CfWWiqwsOKf/

duab