Home ShowBiz Shpërthen Sindi kundrejt Jasminës, ty edhe mamaja të do për interes
Shpërthen Sindi kundrejt Jasminës, ty edhe mamaja të do për interes
0

Shpërthen Sindi kundrejt Jasminës, ty edhe mamaja të do për interes

0
0

Duket se marrëdhënia ndërmjet Sindit dhe Jasminës së Per’puthen nuk është aspak miqësore. Kështu e kanë bërë të ditur vajzat me anë të replikave dhe kunjave që kanë hedhur kundrejt njëra tjetrës në postimet e tyre në Instagram.

Ka qënë Jasima ajo që ka komentuar lidhur me konfliktimin që ka patur Sindi me Aulona Mustën ku tha se: “No face no case i thonë kësaj pune o Aulon”. Me anë të kësaj shprehje Jasmina ka ironizuar motrën e Sindit gjithashtu.

Nuk ka kaluar kohë ku dhe Sindi i është përgjigjur kunjave tëJasminë ku në një postim në Instagram story shkruan se: “Askush nuk i gjuan familjes sime. Bëhem 10 herë më e keqe seç kan qënë në Përputhen. Unë di shumë dhe flasë pak, mos më bëni të dal nga vetja se janë bombë me sahat”.

Ndërkoh që ka reaguar edhe Keisa, motra e Sindit e cila publikoi biseda private me Jasminën.

Ajo shkroi se: “ Skam dash të kthej përgjigje se të gjithë e dim që edhe nëna jote ty të do për interes”, duke vazhduar të kometojë rreth të kaluarës dhe jetë së Jasminës.

Burimi i fotove: https://www.instagram.com/p/Cb8GP0iAchP/

https://www.instagram.com/p/COTJvOahlSY/

MicrosoftTeams-image (5)