Home Aktualitet J Balvin emocionon me gjestin e tij ndaj Kosovës në “Sunny Hill Festival”
J Balvin emocionon me gjestin e tij ndaj Kosovës në “Sunny Hill Festival”
0

J Balvin emocionon me gjestin e tij ndaj Kosovës në “Sunny Hill Festival”

0
0

Këngëtari me famë botërore ka performuar mbrëmjen e djeshme në festivalin më të përfolur të momentit “Sunny Hill”.

Përpara performancës, këngëtari latin me famë botërore ka bërë një gjest që ka emocionuar të gjithë.

Ai mori flamurin e Kosovës dhe e ngriti në mes të skenës teksa përshëndeti në anglisht “Çkemi Kosova”.

Por jo vetëm kaq , këngëtari latin gjatë performacës së tij thotë në shqip fjalën “Të dua” drejtuar turmës dhe bënë me duar shenjën e shiponjës.

Ky veprim ka ngjallur brohoritje emocionuese nga turma.

Linku: https://www.instagram.com/stories/dualipa/2898485994123770058/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CgnN2P6Ktev/?utm_source=ig_web_copy_link