Home ShowBiz Evi Reçi ‘kall’ Kledin me pozat joshëse, zbuloni komentin pikant
Evi Reçi ‘kall’ Kledin me pozat joshëse, zbuloni komentin pikant
0

Evi Reçi ‘kall’ Kledin me pozat joshëse, zbuloni komentin pikant

0
0

Evi Reçi dhe Kledi Hysa po përfliten prej kohësh për një lidhje të mundshme.

Mirëpo asnjë prej dyshes së njohur nuk e ka konfirmuar asgjë në lidhje me dyshimete edhe pse shpeshherë ata ‘provokojnë’ rrjetin me komentet apo shfaqjet e tyre bashkë.

Së fundmi Evi Reçi ka publikuar një foto me bikini në një fushë tenisi.

Vëmendjen e të gjithëve e rrëmbeu komenti i Kledit i cili shkruan

“Shumë mirë”, shkruan modeli duke duke e shoqëruar me disa emoji flakësh.

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cg_mb75qra_/?utm_source=ig_web_copy_link

Linku: https://www.instagram.com/p/ChJoNI7Kcrh/?utm_source=ig_web_copy_link