Home ShowBiz Intimitet në ‘det të hapur’, Jasmina e Për’Puthen nuk përmbahet më
Intimitet në ‘det të hapur’, Jasmina e Për’Puthen nuk përmbahet më
0

Intimitet në ‘det të hapur’, Jasmina e Për’Puthen nuk përmbahet më

0
0

Jasmina e Për’Puthen mbetet një nga vajzat më të zhurmshme dhe pse programi ka përfunduar prej kohësh.

Jeta private e saj ka shkaktuar shumë bujë në rrjet.

Ajo është përfolur për një lidhje të mundshme me Ardian Bujupin.

Dyshja deri më tani nuk kanë pohuar apo mohuar thashethemet që po qarkullojnë në rrjet për ta.

Së fundmi Jasmina ka ndarë një moment intim në rrjete sociale.

Pamja është filmuar gjatë një perendimi dhe si pasojë portretet nuk janë të qarta.

Linku: https://www.instagram.com/stories/jasminkadriu/2902801231801308821/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/jasminkadriu/

tags: