Home ShowBiz ‘Kam humbur kohë me…’, Afrona thumbon pas ndarjes nga Blero
‘Kam humbur kohë me…’, Afrona thumbon pas ndarjes nga Blero
0

‘Kam humbur kohë me…’, Afrona thumbon pas ndarjes nga Blero

0
0

Afrona dhe Blero po kalojnë një krizë të fortë në raportin e tyre.

Ajo ka preferuar të mos reagojë drejtpërdrejtë mbi lajmet që qarkullojnë.

Postimi i saj i fundit është interpretuar si një deklaratë ndarje.

‘Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton në sa budallallëqe ke humbur kohë’, Kështu është jeta’.

Linku: https://www.instagram.com/stories/afronadika/2903235824402178662/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/afronadika/

tags: