Home ShowBiz U përfol se do të jetë pjesë e BBV2, Roza Lati më në fund thyen heshtjen
U përfol se do të jetë pjesë e BBV2, Roza Lati më në fund thyen heshtjen
0

U përfol se do të jetë pjesë e BBV2, Roza Lati më në fund thyen heshtjen

0
0

Prej disa kohësh në rrjet po qarkullon lajmi se moderatorja e njohur, Roza Lati do të jetë një nga konkurrentet e “Big Brother VIP 2”.

Mirëpo së fundmi Roza ka vendosur të reagojë lidhur me këtë çështje.

Moderatorja ka postuar një video në rrjetet e saj sociale duke dhënë përgigjen e shumëpritur.

“Dua t’ju lajmëroj që nuk kam marrë ftesë, nuk jam në dijeni dhe nëse kanë shkruar portalet që i ka thënë “PO” spektaklit të madh, unë nuk di kur është spektakli i madh.

Kaq kisha për të thënë. Nuk do jem pjesë e “Big Brother VIP 2″ sepse kështu është puna. Faleminderit shumë Arbana.Faleminderit”, është shprehur Roza duke improvizuar sikur ndodhej në dhomën e rrëfimit.

Linku: https://www.instagram.com/reel/Cl1Ul1QIkIM/?utm_source=ig_web_copy_link

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cl13ECFjZgL/?utm_source=ig_web_copy_link