Home ShowBiz Flet për herë të parë për BBV, Noizy ka një koment epik për Maestron
Flet për herë të parë për BBV, Noizy ka një koment epik për Maestron
0

Flet për herë të parë për BBV, Noizy ka një koment epik për Maestron

0
0

Ditën e djeshme, banorët e “Big Brother VIP” janë argëtuar duke kërcyer nën ritmet e muzikës së lartë në të gjithë shtëpinë e famshme.

Ata kanë kënduar njëzëri këngë të huaja, por edhe ato shqiptare.

Një nga ato ishte hiti i verës së kaluar së Noizy-t dhe Loredanës.

Armaldo duket se po e shijon pamasë duke kërcyer së bashku me Efin, Kiarën dhe Nitën.

Kjo video është ripostuar më pas nga Noizy, përmes së cilës bënë reagimin e pare publik në lidhje me formatin e njohur.

“Këtë vëllain do e marr në kip”, ka shkruar reperi krahas videos.

Linku: https://www.instagram.com/reel/CoC7dBvuGLA/?utm_source=ig_web_copy_link

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cn0ArwMLbwf/?utm_source=ig_web_copy_link