Home Lifestyle Horoskopi ditor, 26 shkurt 2023
Horoskopi ditor, 26 shkurt 2023
0

Horoskopi ditor, 26 shkurt 2023

0
0

Dashi

Gjatë fundjavës që po përjetoni, do të jetë e rëndësishme të rivendosni disa kontakte në dashuri. Ju dëshironi të jeni me njerëz të vërtetë dhe dëshironi të shprehni idenë tuaj për të ardhmen.

Demi

Do të jetoni disa orë padyshim pozitive për sa i përket punës dhe së shpejti do të jeni në gjendje të mbështeteni edhe te Hëna në një aspekt të favorshëm. Nëse lidheni me klientët, nëse keni një biznes, mund të merrni disa komente pozitive.

Binjakët

Mundohuni të mos lejoni që puna dhe problemet financiare të hyjnë në çift. Nuk është ende kështu. Nëse mund të jepni këshilla të mira, sigurohuni që t’ua jepni miqve tuaj të vërtetë.

Gaforrja

Fundjavë do të jetë padyshim e mirë për ndjenjat. Por përpiquni të mos krijoni probleme dhe të veproni. Kur bëhet fjalë për punën, megjithatë, ka shumë kundërshtime planetare dhe rezultatet janë shumë të ndryshme: përpiquni të mos rrezikoni.

Luani

Në dashuri mund të jeni pak të tensionuar, nervozë, për disa çështje të mbetura pa zgjidhur. Diçka e mbetur e papërfunduar mund të menaxhohet tani, por do të nevojitet qetësi.

Virgjëresha

Më në fund ndiheni pak më mirë dhe po rikuperoheni në të gjitha fushat. Në vendin e punës do të jetën një ditë vërtet stresuese e cila mund të shkaktojë lodhje.

Peshorja

Ndryshime në vendin e punës, mund të ketë një promovim në horizont. Bëhuni gati të shfrytëzoni rastin. A ka situata kritike? Së shpejti do të ketë zgjidhje më të mira.

Akrepi

Kini kujdes të mos nervozoheni, do të përfundoni vetëm duke shkatërruar marrëdhënie dhe situata që mund të jenë të mira për ju. Përfitoni nga kjo fundjavë për të shijuar një relaksim të shëndetshëm.

Shigjetari

Gjatë ditës do të përjetoni orë të tëra tranzicioni dhe pritjeje për atë që do të ndodhë në javën e ardhshme. Por përpiquni të mos u përgjigjeni provokimeve. Nëse mundeni, planifikoni një pushim të vogël.

Bricjapi

Është një fundjavë në të cilën do të detyroheni të përveshni mëngët por edhe me kënaqësi sepse brenda pak ditësh e ardhmja juaj do të përcaktohet njëherë e mirë.

Ujori

Jeni pak konfuz dhe i zemëruar. Kjo nuk do të thotë që ju duhet të gjeni faj tek ata që nuk e kanë ose të krijoni diskutime kur nuk është nevoja. Kafshoni gjuhën dhe përpiquni të qetësoheni.

Peshqit

Përfitoni nga projektet e reja. Yjet do ju ndihmojnë në fillim të marsit. Mund të punoni edhe për të zgjidhur një problem në punë ose për t’u afruar me dikë ose për t’iu përkushtuar të ardhmes.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-di-oggi-le-stelle-di-domenica-26-febbraio-2023/

Burimi i fotos: unsplash.com