Home ShowBiz A ishte i shoqëruar Butrinti në dasmën e vëllait, pamjet zbulojnë më shumë
A ishte i shoqëruar Butrinti në dasmën e vëllait, pamjet zbulojnë më shumë
0

A ishte i shoqëruar Butrinti në dasmën e vëllait, pamjet zbulojnë më shumë

0
0

Vëllai i Butrint Imerit pak orë më parë ka kurorëzuar dashurinë me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

Sigurisht këngëtari ka qenë prezent në çdo hap të këtij momenti të rëndësishëm.

Këngëtari disa copëza nga ceremonia i ka ndarë dhe me ndjekësit në rrjete sociale.

Me një pozë përkrah çiftit ai shkruan:

‘Urime për çiftin ma t’ri’.

Nga pamjet e para që kanë qarkulluar në rrjet Butrinti është shfaqur i pashoqëruar në dasmën e të vëllait.

Butrinti është një nga emrat më të zhurmshëm në mediat rozë për shkak të jetës së tij private dhe jo vetëm.

Së fundmi ai është parë nën shoqërinë e një vajze simpatike megjithatë ende nuk ka pasur asnjë konfirmim se dyshja janë në një lidhje.

Linku:https://www.instagram.com/butrintimeri/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/butrintimeri/

tags: