Home ShowBiz Një vëlla binjak iu shfaq papritur, Chrissy Teigen rrëfen momentin e vështirë
Një vëlla binjak iu shfaq papritur, Chrissy Teigen rrëfen momentin e vështirë
0

Një vëlla binjak iu shfaq papritur, Chrissy Teigen rrëfen momentin e vështirë

0
0

Chrissy Teigen kaloi ’24 orë të çmendura’ duke menduar se kishte një binjak identik të humbur prej kohësh.

Supermodelja tha se ishte ‘spirale’ pasi një test gjenetik tregoi një përputhje 100 për qind me një ‘binjak identik’.

John Legend, ndau një video duke shpjeguar rrjedhën e ngjarjeve në Instagram, duke u thënë ndjekësve të saj se ajo kreu një testimi gjenetik.

“Kam paguar për disa nga përmirësimet dhe gjëja e parë që doli, pasi kuptova se isha pjesë e Neandertalit, ishte kjo – unë kam një binjak identik”, tha Teigan.

Rezultatet e testit të saj në faqen e llogarisë treguan një vëlla mister me “100 për qind të përbashkët të ADN-së” të titulluar “binjak identik”.

Teigen përshkroi se ajo kontaktoi furishëm me anëtarët e familjes së saj – babain e saj Ron dhe motrën Tina – për t’i kërkuar që të konfirmonin nëse ajo kishte lindur me një binjak. Lajmet u pëgënjështruan dhe pse Chrissy kaloi një moment të sikletshëm.

Linku: https://www.independent.co.uk/life-style/chrissy-teigan-identical-twin-dna-test-b2352291.html

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/chrissyteigen/