Home ShowBiz Lumi B bëhet baba për herë të dytë, partnerja e tij ndan lajmin e ëmbël
Lumi B bëhet baba për herë të dytë, partnerja e tij ndan lajmin e ëmbël
0

Lumi B bëhet baba për herë të dytë, partnerja e tij ndan lajmin e ëmbël

0
0

Reperi Lumi B është bërë baba për herë të dytë. Familja e tyre është zgjeruar me një tjetër djalë.

Lajmin e ëmbël e ka ndarë partnerja e tij Miranda në rrjete sociale.

Dyshja kanë vendosur të mos publikojnë ende emrin dhe foto me të voglin e tyre dhe pse ndjekësit janë gjithmonë kurioz për të ditur më shumë rreth jetës së tyre.

‘Më datën 28 mars 2024, jemi bekuar me lindjen e djalit tonë.

Urimet kanë qenë të shumta për çiftin duke ua zbukuruar më shumë këtë moment special në familjen e tyre.

Linku: https://www.instagram.com/lumib/tagged/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/lumib/

tags: