Home ShowBiz Mariza Ikonomi na prezanton për herë të parë me partnerin
Mariza Ikonomi na prezanton për herë të parë me partnerin
0

Mariza Ikonomi na prezanton për herë të parë me partnerin

0
0

Mariza Ikonomi dhe pse vetë është një nga figurat më të dashura të skenës dhe muzikës në vendin tonë dhe jo vetëm për jetën e saj sentimentale shumë pak dimë.

Artistja është munduar ta mbajë hermetike prej kohësh romancën e saj.

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi dhe partneri i saj, Blendi Greço pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze.

Pas shumë kohësh Mariza ka ndarë një pozë të partnerit në rrjete sociale.

Gëzuar ditën e babait, partneri im i përjetshëm në krimin (prindëror)!  Gëzuar babit më të mirë !!!”, shkruan ajo, krahas imazhit bardh e zi.

Linku:https://www.instagram.com/p/C8TVEtxtC9N/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C8TVEtxtC9N/

tags: