Home ShowBiz Meghan Markle mori një paralajmërim të fortë për martesën me Princ Harryn
Meghan Markle mori një paralajmërim të fortë për martesën me Princ Harryn
0

Meghan Markle mori një paralajmërim të fortë për martesën me Princ Harryn

0
0

Meghan Markle iu dha një paralajmërim i fortë për martesën e saj me Dukën e Sussex, Princin Harry, ka pohuar një mik i Dukeshës.

Wendell Pierce, ish-bashkëylli i Meghan Markle në Suits, gjatë një paraqitjeje në Who’s Talking to Chris Wallace? zbuloi se kishte paralajmëruar dukeshën për t’u bashkuar me grupin mbretëror.

Pierce tha: “Ishte nata e fundit e punës dhe unë thashë: “Meghan, jeta jote do të ndryshojë dhe ti do të jesh në një flluskë, por vetëm mbaje mend gjithmonë, pa marrë parasysh çfarë, unë jam shoqja jote.’’

Më tej ai pohoi: “Ne gjithmonë mendojmë për ju, ne do të jemi gjithmonë aty për ju. Dhe ti e di, pavarësisht se ku je, dije gjithmonë se ke një mik në mua”, shtoi ai, OK!

Sipas Daily Mail, Wendell Pierce, 60 vjeç, i cili luajti babain e Meghan në Suits, zbuloi gjithashtu në Tony Awards 2024 në Nju Jork se ai është ende në kontakt me Dukeshën.

Ai gjithashtu reflektoi për jetën e dashurisë së Meghan dhe Harry-t mes thashethemeve të tyre për divorc.

“Ata duken shumë të dashuruar dhe ishin shumë të lumtur, kështu që kjo është gjëja më e rëndësishme”, pohoi Pierce.

Linku:https://www.geo.tv/latest/550023-meghan-markle-received-strong-warning-about-wedding-to-prince-harry

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/meghan.markle.official/